Základní škola a Mateřská škola Žimrovice

Image 1
Image 2
Image 3
Image 4
Image 5
Image 1
Image 2
Image 3
Image 4

Slavnost Slabikáře

V pátek 15. listopadu proběhla ve škole tradiční Slavnost Slabikáře, kdy děti z 1. ročníku nám předvedly, co se za první dva měsíce školního roku naučily. Od písmenek, slabik a slov nám přečetly i jednodušší věty, zpívaly a recitovaly, dokonce i tančily, to vše pod vedením jejich třídní učitelky Aleny Šromové. Nejen nám školákům, ale věřím, že i všem přítomným rodičům a prarodičům se slavnost líbila. Za množství práce, kterou děti s paní učitelkou odvedly, si všichni prvňáčci zasloužili dekoraci na čtenáře.
Podívejte se do fotogalerie na jejich mravenčí hemžení!

Škola na dlaniPřírodní zahradaŠkola pro udržitelný život - logoOvoce do škol - logoMŠ Hradec nad Moravicí