Základní škola a Mateřská škola Žimrovice

Image 1
Image 2
Image 3
Image 4
Image 5
Image 1
Image 2
Image 3
Image 4

Slavnost světel

Nekonečný had světýlek prošel 7. listopadu Žimrovicemi při akci Slavnost světel. 300? nebo 400? účastníků školní akce přišlo naplnit hlavní motto, že i málo světla prozáří tmu. Po absolvování okruhu přes obec jsme se opět navrátili ke škole, kde děti mohly projít strašidelnou zahradou. Přestože se zahrady ozývaly nejrůznější výkřiky, děti se hlavně dobře bavily. V závěru nám zatančily děti s hula hoopy, které měly obalené svítícími páskami.
Děkuji za kluky - strašidla z Klubu rodičů i paní Zmijové za nácvik tanců. Díky i všem, kteří dorazili na podzimní slavnost.
Foto z akce naleznete ve fotogalerii.

Škola na dlaniPřírodní zahradaŠkola pro udržitelný život - logoOvoce do škol - logoMŠ Hradec nad Moravicí