Základní škola a Mateřská škola Žimrovice

Image 1
Image 2
Image 3
Image 4
Image 5
Image 1
Image 2
Image 3
Image 4

Plavecký výcvik

Plavecký výcvik v letošním školním roce začne dne 2. prosince 2013. Původní začátek 25.11. byl o týden posunut z důvodu žádosti našeho partnera ZŠ Branka u Opavy. Děti kromě plavek si budou nosit ručník, mýdlo a hřeben. Vše dětem dejte do igelitové tašky, kterou doporučujeme podepsat. Jestli máte možnost podepsat i výše vypsané osobní potřeby, učiňte tak prosím!
Starší děti z MŠ mají i v letošním roce možnost se zúčastnit plavecké výuky. Od zřizovatele školy Města Hradec nad Moravicí jsme získali na plavání dotaci, která pokrývá náklady na bazén a výuku. Děti ze ZŠ i MŠ si tak budou hradit pouze autobusovou dopravu.

Škola na dlaniPřírodní zahradaŠkola pro udržitelný život - logoOvoce do škol - logoMŠ Hradec nad Moravicí