Základní škola a Mateřská škola Žimrovice

Image 1
Image 2
Image 3
Image 4
Image 5
Image 1
Image 2
Image 3
Image 4

Výlet do Rožnova pod Radhoštěm

Na otázku "Má řemeslo zlaté dno?" nám odpověděl pan kovář v Rožnově pod Radhoštěm: "Má, jenom je někdy strašně hluboko." Toto moudro, ale i mnoho dalšího se dozvěděly naše děti 10. října 2013 při návštěvě skanzenu v Rožnově, který naše škola navštívila v rámci projektu Řemeslo má zlaté dno. Děti si prohlédly i s výkladem Dřevěné městečko a Valašskou dědinu, kde na nás v kovářské dílně čekal zmíněný pan kovář. Po jeho vyprávění s ním Barunka a Philipp ze 4. ročníku udělali pěkný rozhovor, který jsme i natočili. Brzy jej vyvěsíme na internet.
Když už jsme byli v tomto pohádkovém kraji, zastavili jsme se na zpáteční cestě do Štramberku na pověstné "uši".
Foto z krásného podzimního výletu naleznete ve fotogalerii.

Škola na dlaniPřírodní zahradaŠkola pro udržitelný život - logoOvoce do škol - logoMŠ Hradec nad Moravicí