Základní škola a Mateřská škola Žimrovice

Image 1
Image 2
Image 3
Image 4
Image 5
Image 1
Image 2
Image 3
Image 4

Výsledky soutěže Hradecká tajemství

7 dětí ze 3. a 4. ročníku se zúčastnilo 4. října v pozdních odpoledních hodinách finálového zápolení  v soutěži Hradecká tajemství na Zámku v Hradci nad Moravicí. Soutěžící se poměřovali ve znalostech historie a místopisu Hradce a okolních obcí. Do posledního kola zůstávaly naše děti stále ve hře o první místo, risk kluků nakonec vyšel a Adam Beinhauer slavil vítězství (žák 4. ročníku). Na  2. místě skončil Pepa Lindovský ze 3. ročníku, 5. místo (3. ze žimrovických dětí) obsadila Zuzanka Marošová ze 3. ročníku.
Vítězům gratulujeme a chválíme všechny finalisty za znalosti a reprezentaci školy!

 

 

Škola na dlaniPřírodní zahradaŠkola pro udržitelný život - logoOvoce do škol - logoMŠ Hradec nad Moravicí