Zahájení školního roku 2013/2014

2. září jsme slavnostně "odstartovali" nový školní rok 2013/2014 za přítomnosti pana místostarosty Mgr.Jana Špičky, hostů ze Smurfit Kappa Morava Paper a Smurfit Kappa Czech Žimrovice, paní učitelky MŠ Žimrovice Jarky Volné, předsedy SRPŠ Žimrovice Michala Maroše a mnoha rodičů a rodinných příslušníků.

Po společně zazpívané státní hymně (to je taková krása) jsme především uvítali devět nových prvňáčků - Anetku, Viktorku, Markétku, Káju, Davídka, Kubu, Matýska, Vojtu a Filípka. Program nám okořenily holky ze 3. a 4. ročníku hrou na flétny a recitací básničky. Hlavně prvňáčci dostali od zřizovatele školy Města Hradec nad Moravicí pěkné dárky a obdarováni byli i místní továrnou.
Děkujeme firmě Smurfit Kappa Czech Žimrovice za sponzorský dar ve výši 7.600 Kč, za který jsme mohli nakoupit mnoho učebních potřeb všem dětem naší školy. Pan Řemelka z Domoradovic nám poskytl z celé akce fotografie, které si nezapomeňte prohlédnout ve fotogalerii.

Vzpomínka žákyně Katky Černínové ze 4. ročníku:

2. září jsme šli do školy se seznámit s novými prvňáčky a taky je uvítat v naší milé škole. Jmenujou se Anetka, Markétka, Karolínka, Filípek, Kubík, Vojta, Matyášek, Davídek a Viktorka. Každý z nich dostal jeden kufřík, kytičku, knížku. A potom byl konec. Tak ahoj!