Základní škola a Mateřská škola Žimrovice

Image 1
Image 2
Image 3
Image 4
Image 5
Image 1
Image 2
Image 3
Image 4

Zapojte se do soutěže Hradecká tajemství

Kluci a děvčata,
prázdniny jsou sice v plném proudu, ale Vám nic nebrání, abyste se zapojili do vědomostní soutěže nazvané Hradecká tajemství, kterou spolupořádá občanské sdružení Za lepší Hradec. Níže je uvedený několikastránkový dotazník, který si můžete stáhnout a vyplnit. Kluci a holky z 3. a 4. ročníku jej dostali na konci školního roku, ale zapojit se do soutěže mohou i mladší děti. Vyplněný dotazník odevzdejte do 20. září ve škole, my jej následně předáme na Zámek v Hradci nad Moravicí. Dotazníky a doporučená literatura nápomocná k zodpovězení otázek budou účastníkům soutěže k dispozici od 1.8. - 20.9. 2013 v Městské knihovně.
A o co se hraje? Pamětní glejt dostanou všichni účastníci soutěže. Na závěrečné finálové kolo bude po vyhodnocení soutěže pozváno 10 finalistů, kteří obdrží např. volné vstupenky na zámky v Moravskoslezském kraji, knihy a další věcné ceny.

Škola na dlaniPřírodní zahradaŠkola pro udržitelný život - logoOvoce do škol - logoMŠ Hradec nad Moravicí