Základní škola a Mateřská škola Žimrovice

Image 1
Image 2
Image 3
Image 4
Image 5
Image 1
Image 2
Image 3
Image 4

Školní olympijské hry

Tradiční školní olympijské hry, které každým rokem zarámují poslední dny školy, byly tentokrát dost netradiční. To proto, že počasí nám moc nepřálo a my se museli přesunout do tělocvičny ADP. Lehktoatletické disciplíny jsme vyměnili za netradiční běh s vejcem na hlavě, běh s balančním míčkem, šplhem na tyči a hody na cíl. Více než o výsledky nám šlo o dobrou náladu. Dar manželů Vavřínků v podobě zmrzlinových pohárů se šlehačkou a malinami byl sladkou tečkou za sportovním odpolednem v tělocvičně. U školy si kluci zahráli kopanou a děvčata turnaj v ringu.
Foto z pěkné akce naleznete ve fotogalerii.

Škola na dlaniPřírodní zahradaŠkola pro udržitelný život - logoOvoce do škol - logoMŠ Hradec nad Moravicí