Základní škola a Mateřská škola Žimrovice

Image 1
Image 2
Image 3
Image 4
Image 5
Image 1
Image 2
Image 3
Image 4

Zahradní slavnost

V sobotu 8. června se nebe roztrhlo, po dnech a týdnech dešťů přestalo pršet a vysvitlo životodárné slunce. To vše se odehrálo v čase naší Zahradní slavnosti, kterou škola pořádá ve spolupráci se sdružením rodičů od roku 2005, kdy jsme ukončili přeměnu školní zahradu na báječné místo pro hru, učení a fantazii.
Nejen "skalní srpšáci" se podíleli na krásném odpoledni, kdy pro děti byl připraven skákací hrad, hrnčířský kruh a mnoho pěkných soutěží (lanová dráha, jízda zručnosti, vodní střílna, malování na plotě atd.). K dobré pohodě hrál a zpíval pan Tomáš a všichni přítomni si mohli zakoupit něco k snědku i pití.
Děti se v amfiteátru blýskly pěkným vystoupením, později ještě přidaly country tance a kroužek "hulahopek" paní Zmijové se představil pěkným číslem.
Díky patří nejen předsedovi sdružení Michalu Marošovi, ale všem zapojeným rodičům. Děkujeme i maminkám, které nám napekly výborné buchty!

Škola na dlaniPřírodní zahradaŠkola pro udržitelný život - logoOvoce do škol - logoMŠ Hradec nad Moravicí