Základní škola a Mateřská škola Žimrovice

Image 1
Image 2
Image 3
Image 4
Image 5
Image 1
Image 2
Image 3
Image 4

Vystoupení dětí ZŠ a MŠ Žimrovice ke Dni matek

14. května vystoupily děti ze Základní školy a Mateřské školy Žimrovice před plným sálem nejen maminek a babiček v obci Žimrovice s pásmem ke Dni matek. Nejdříve se s básněmi, tanečky, hrou na flétny a písněmi představily nejmenší ze školky. Rodičům udělaly velkou radost a všechny přítomné v sálku pobavily. Na závěr svého představení předaly děti dárečky svým maminkám.

 

Hned po předškolácích nastoupili ke svému vystoupení žáci ze základní školy. Celým programem provázela přítomné děvčata ze 4. ročníku Samantha Rábová, Zuzana Drešlová a Katka Kadlubiecová. Po dětech s flétničkami a básněmi všichni žáci školy zpívali písně z repertoáru autorské dvojice Svěrák – Uhlíř, představili se chlapci s hrou Pantáta u fotografa a v kostýmech zapůjčených ze Slezského divadla v Opavě vystoupily děti ve hře Císařovy nové šaty. Program okořenily country tance a vystoupení děvčat s klavírními skladbami. I školáci připravili pro své maminky malé dárečky. Slavnostní atmosféru sálu bývalého výboru podtrhla výzdoba z maleb žáků všech ročníků základní školy. Ještě o den dříve děti z mateřské školy vystoupily se svým pásmem v rámci setkání Svazu invalidů z Hradce nad Moravicí v ADP Žimrovice.
Děkuji všem dětem i učitelům za krásné vystoupení! Foto naleznete ve fotogalerii ZŠ i MŠ.

David Šrom, ředitel

Škola na dlaniPřírodní zahradaŠkola pro udržitelný život - logoOvoce do škol - logoMŠ Hradec nad Moravicí