Základní škola a Mateřská škola Žimrovice

Image 1
Image 2
Image 3
Image 4
Image 5
Image 1
Image 2
Image 3
Image 4

Pálení čarodějnic

V úterý 30. dubna patřil tento den tradičně čarodějnicím. Ve školní družině se jich slétlo hned několik, aby mezi sebou soutěžily. Po úvodním představení čarodějnice soutěžily ve skoku, košťaty proháněly míčky, hrály pravou čarodějnickou honěnou. V závěru se nad ohněm opékaly špekáčky, chleby a v popelu se pekly brambory. Pěkné čarodějnické odpoledne bylo zakončené vyhodnocením nejkrásnějších čarodějnických převleků. Děkujeme paní vychovatelce za pěkné odpoledne!

V podvečerních hodinách se čarodějnice následně slétly u hotelu Belaria, kde se naše škola podílela na spolupořádání této akce. Děkujeme paní Zmijové za vystoupení dětí s "hula-hopkami" i chlapům ze SRPŠ za jejich angažmá u jednotlivých disciplín.
Z obou akcí naleznete foto ve fotogalerii.

Škola na dlaniPřírodní zahradaŠkola pro udržitelný život - logoOvoce do škol - logoMŠ Hradec nad Moravicí