Základní škola a Mateřská škola Žimrovice

Image 1
Image 2
Image 3
Image 4
Image 5
Image 1
Image 2
Image 3
Image 4

Den Země aneb Ukliďme si kolem sebe!

V úterý 23. dubna jsme oslavili Den Země prací pod hradbami zámku v Hradci nad Moravicí. Nejdříve jsme se ale museli všichni dostat ze Žimrovic přes les a zámecký park k zámku, kde na nás čekal pan Mgr. Havrlant, který nás po přivítání seznámil s historií zámeckého parku a umožnil nám v předstihu podívat se na historické hasičské stříkačky (vystavené budou pro veřejnost od 1. května).  Ale pak už jsme se vrhli na vyhrabávání a pytlování listí pod zámeckou zdí.
Závěr patřil zmrzlině. Čekal nás dlouhý pochod lesem zpět do Žimrovic, zvláště kluci se pořádně zapotili, když na kolečkách vezli všechny hrábě. Foto naleznete ve fotogalerii.

Škola na dlaniPřírodní zahradaŠkola pro udržitelný život - logoOvoce do škol - logoMŠ Hradec nad Moravicí