Nejlepší výsledky našich dětí v testech

V minulých dnech mohly děti absolvovat několik srovnávacích testů a soutěží, které jim ukázaly, jak na tom jsou s porovnáním s ostatními dětmi.

Žáci 4. třídy podstoupili test čtenářské gramotnosti, kde prokazovali, jak dokážou pracovat s texty. Test byl určen pro žáky 4. a 5. tříd a je potěšující, že kluci Tomáš a Dalibor získali v testu shodně 84 percentil. Gratulujeme!

V matematické soutěži Klokan v kategorii Cvrčci (soutěž pro 2. a 3. ročník, max. počet bodů 90) získali nejvíce bodů žáci:
1. Alenka z 2. třídy - 75 bodů
2. Adam B. z 3. třídy - 60 bodů
3. Zuzanka z 2. třídy - 57 bodů

V matematické soutěži Klokan v kategorii Klokánek (soutěž pro 4. a 5. ročník, max. počet bodů 124) získali nejvíce bodů žáci:
1. Tomík z 4. třídy - 75 bodů
2. Zuzka ze 4. třídy - 60 bodů