Základní škola a Mateřská škola Žimrovice

Image 1
Image 2
Image 3
Image 4
Image 5
Image 1
Image 2
Image 3
Image 4

Dovybavení učeben novým nábytkem a učebními pomůckami

V měsíci únoru a březnu všechny naše učebny dostaly nový kabát. Ve třídách i ve školní družině jsme nechali nainstalovat obložení stěn, přibyly nové skříňky, police i pracovní stůl. Nový vzhled slouží dětem i vyučujícím a moc se nám líbí. Ve třídách jsme odstranili staré kovové tabule, které jsme nahradili nátěrem magnetické barvy. Teď můžeme obrázky přidělávat magnety přímo na stěnu. Věřili byste tomu?
Z dotačních prostředků jsme zakoupili pro výuku přírodovědných předmětů a do matematiky mnoho nových pomůcek, které jsou nejen hezké, ale i funkční.

Škola na dlaniPřírodní zahradaŠkola pro udržitelný život - logoOvoce do škol - logoMŠ Hradec nad Moravicí