Základní škola a Mateřská škola Žimrovice

Image 1
Image 2
Image 3
Image 4
Image 5
Image 1
Image 2
Image 3
Image 4

Maškarní karneval ve škole

Enem Janku, enem zhusta,
dyť je koněc masopusta.

Těmito slovy poučoval před koncem masopustu dědeček své vnuky. Náš maškarní karneval proběhl již v postním období (ach ta chřipková epidemie) a dědeček by nás jistě nepochválil, ale 21. únor patřil dětem naší školy. Tanec, hry, koblížky s nugátovou náplní, zase tanec a hry a v samotném závěru bohatá tombola, kdy vyhrál úplně každý. Tak takto by se náš maškarní karneval dal krátce shrnout. Že to dětem slušelo, že se děti dobře bavily, že se hlavně paní vychovatelce maškarní bál povedl, se můžete přesvědčit ve fotogalerii.

Škola na dlaniPřírodní zahradaŠkola pro udržitelný život - logoOvoce do škol - logoMŠ Hradec nad Moravicí