Základní škola a Mateřská škola Žimrovice

Image 1
Image 2
Image 3
Image 4
Image 5
Image 1
Image 2
Image 3
Image 4

Ples při svíčkách 2013

Tradiční Ples při svíčkách, který již od 60. let minulého století pořádá naše sdružení rodičů, je minulostí. Jsem rád, že tento ples je minulostí milou a vydařenou. Děkuji všem "srpšákům" i dalším příznivcům školy, že připravili a zrealizovali 15. února t.r. nádhernou taneční zábavu v prostorách Kulturního domu v Domoradovicích s přispěním hudebníků skupiny GAIN.V.
Protože jsem byl na plese v roli skrytého inspektora, mohu konstatovat, že ples byl organizován na úrovni vzorné praxe. Ještě jednou děkuji, děkuji všem rodičům i zaměstnancům školy za dárky do tomboly a děkuji i sponzorům, kteří i v nelehké podnikatelské době podporují činnost naší základní školy.
Výtěžek z plesu jde v plné výši na podporu činnosti školy!!!

Škola na dlaniPřírodní zahradaŠkola pro udržitelný život - logoOvoce do škol - logoMŠ Hradec nad Moravicí