Základní škola a Mateřská škola Žimrovice

Image 1
Image 2
Image 3
Image 4
Image 5
Image 1
Image 2
Image 3
Image 4

Poslední den školy v roce 2012

21. prosince jsme se rozhodli, že prožijeme spolu báječný den, jako by se jednalo o konec světa. Hned ráno jsme vyrazili do lesa na Horku, abychom připravili mlsky pro zvířata v lese. Bylo zataženo, mrazivo, mírná mlha, ale to rozhodně dětem ani nám dospělým nekazilo radost. Přestože někteří i přes napomínání křičeli jako paviáni, srny nám skoro chodily naproti. To nám bylo velkým poděkováním a zadostiučiněním zároveň.
Po návratu do školy se v družince rozběhl program vánoční besídky. Děti předvedly své dovednosti, takže jsme naslouchali písním i kochali se různými tanci. Vrcholem vánoční besídky bylo rozdávání dárečků.
Myslím si, že bychom každý den měli žít tak, jako by se jednalo o ten poslední. Všem přejeme pokojné a radostné svátky.

PS: Nezapomeňte se podívat do fotogalerie!

Škola na dlaniPřírodní zahradaŠkola pro udržitelný život - logoOvoce do škol - logoMŠ Hradec nad Moravicí