Základní škola a Mateřská škola Žimrovice

Image 1
Image 2
Image 3
Image 4
Image 5
Image 1
Image 2
Image 3
Image 4

Vánoční prozpěvování

20. prosince jsme se sešli v podvečerních hodinách v kapli svatého Josefa v Žimrovicích k vánočnímu prozpěvování. Naše kaple je akorát tak velká, aby se do ní vešli rodiče, děti i další přátelé naší školy. Neměli jsme nijak malý cíl, chtěli jsme přinést radost a pokoj do blížících se svátků, připomenout význam Adventu. Myslím, že se nám to podle reakce přítomných alespoň částečně podařilo.
Za pomoc děkujeme Michalu Marošovi, který vytvořil konstrukci pro slavnostní bránu do kaple, díky i manželům Vavřínkovým, kteří připravili teplé pití po koncertu. A samozřejmě děkujeme i za zapůjčení svatostánku hradecké farnosti.

Škola na dlaniPřírodní zahradaŠkola pro udržitelný život - logoOvoce do škol - logoMŠ Hradec nad Moravicí