Základní škola a Mateřská škola Žimrovice

Image 1
Image 2
Image 3
Image 4
Image 5
Image 1
Image 2
Image 3
Image 4

3. vánoční jarmark v Žimrovicích

6. prosince proběhl na návsi v Žimrovicích již 3. vánoční jarmark, který ve spolupráci s naši školou a školkou spolupořádali ADP Žimrovice, SDH Žimrovice a Smurfit Kappa Žimrovice. Přestože teplota postupně klesala pod stupeň mrazu, návštěvníků scházejících se před vánočním stromečkem postupně s blížící se sedmnáctou hodinou začalo přibývat.

Od 16,30 hodin se vystřídaly pod stromečkem děti z Polska, zarecitovaly nejmenší z mateřské školy, s čertovským tanečkem vystoupily děti z 1. a 2. ročníku a po nich "zvonkovali" žáci 3. a 4. ročníku. Slavnostní přání pana místostarosty Jana Špičky k blížícím se vánočním svátkům uvodily koledy hrané na trumpetu Matějem Dosbabou za doprovodu jeho sestry. Po odpočítávání byl slavnostně rozsvícen vánoční stromeček a děti ze ZUŠ Hradec nad Moravicí zazpívaly nejznámější vánoční písně. Rodiče ze sdružení připravili pro děti mikulášskou nadílku.
Děkujeme všem pořadatelům i prodejcům za spolupráci a za zdar celé akce. Foto z jarmarku naleznete ve fotogalerii.

 

Škola na dlaniPřírodní zahradaŠkola pro udržitelný život - logoOvoce do škol - logoMŠ Hradec nad Moravicí