Základní škola a Mateřská škola Žimrovice

Image 1
Image 2
Image 3
Image 4
Image 5
Image 1
Image 2
Image 3
Image 4

Mikulášská nadílka aneb děti dětem

Dobrou a dlouhou tradicí naší školy je Mikulášská nadílka, kdy kluci a holky ze 4. ročníku dělají Mikuláše pro své mladší kamarády. 5. prosince na tuto tradici navázali i současní čtvrťáci a svého úkolu se zhostili na jedničku dvakrát podtrženou (to je něco jako jednička s hvězdičkou). Mikuláš - Tom, andělé - Zuzka, Samantha a Káťa, čerti - Ondra, Adam a Dalibor nejdříve navštívili naše nejmladší z 1. a 2. třídy. Všechny děti věděly, že jsou to přestrojeni starší kamarádi, všechny se ale čertů opravdu bály. U kluků z 3. třídy už čerti neměli tu vážnost, ale zábava byla povedená.

 

Všichni, i ti co zlobí, dostali adventní kalendář.
Když jsem Tomáše po nadílce chválil, jak byl pohotovým Mikulášem, skromně odpověděl: "To víte, umím improvizovat." Děkuji všem dětem ze 4. třídy za moc pěkný zážitek. DŠ

PS: nezapomeňte se kouknout do fotogalerie

Škola na dlaniPřírodní zahradaŠkola pro udržitelný život - logoOvoce do škol - logoMŠ Hradec nad Moravicí