Slavnost světel - lampiónový průvod

Letošní Slavnost světel, kdy s lampiónky děti za doprovodu nás dospělých projdou obcí, máme dnešním dnem 13. listopadu za sebou. Sešlo se nás opravdu hodně. Od školy jsme přes Záhumenek přišli až ke školce a potom po Hradecké ulici se opět vrátili ke škole. Děti si prošly po světýlkách školní zahradou, kde na ně čekaly z reproduktoru různé hlasy zvířat, které měly za úkol uhodnout. Za splnění úkolu všichni dostali svatomartinskou podkovu plněnou povidly. 90 kousků pečiva zmizelo jako pára nad hrncem a není jisté, že se dostalo na všechny. A jako přídavek nám s kruhy hula hop ozdobenými svítícími pásky zatančily děti pod vedením paní Zmijové.
Kdo se nezúčastnil, může litovat. Příští rok určitě přijďte! Ve fotogalerii naleznete pár vzpomínkových snímků.