Základní škola a Mateřská škola Žimrovice

Image 1
Image 2
Image 3
Image 4
Image 5
Image 1
Image 2
Image 3
Image 4

Slavnost světel - lampiónový průvod

Letošní Slavnost světel, kdy s lampiónky děti za doprovodu nás dospělých projdou obcí, máme dnešním dnem 13. listopadu za sebou. Sešlo se nás opravdu hodně. Od školy jsme přes Záhumenek přišli až ke školce a potom po Hradecké ulici se opět vrátili ke škole. Děti si prošly po světýlkách školní zahradou, kde na ně čekaly z reproduktoru různé hlasy zvířat, které měly za úkol uhodnout. Za splnění úkolu všichni dostali svatomartinskou podkovu plněnou povidly. 90 kousků pečiva zmizelo jako pára nad hrncem a není jisté, že se dostalo na všechny. A jako přídavek nám s kruhy hula hop ozdobenými svítícími pásky zatančily děti pod vedením paní Zmijové.
Kdo se nezúčastnil, může litovat. Příští rok určitě přijďte! Ve fotogalerii naleznete pár vzpomínkových snímků.

Škola na dlaniPřírodní zahradaŠkola pro udržitelný život - logoOvoce do škol - logoMŠ Hradec nad Moravicí