Základní škola a Mateřská škola Žimrovice

Image 1
Image 2
Image 3
Image 4
Image 5
Image 1
Image 2
Image 3
Image 4

Kroužky ve školním roce

Milé děti, vážení rodiče,
podle návratek, které se nám od Vás dostaly, se začínají rýsovat kroužky a zájmové útvary ve školním roce 2012/2013.

Sportovní hry - každé úterý od 14,00 - 14,45 hodin (děti přicházejí do ADP nejdříve 10 minut před zahájením kroužku). Ze školy si děti odvádějí zákonní zástupci nebo děti odcházejí samy. Nezapomeňte písemně informovat paní vychovatelku o odchodu dítěte ze školní družiny.

Stolní tenis - každé úterý od 15,00 - 15,45 hodin (děti přicházejí do ADP nejdříve 10 minut před zahájením kroužku). Ze školy si děti odvádějí zákonní zástupci nebo děti odcházejí samy. Nezapomeňte písemně informovat paní vychovatelku o odchodu dítěte ze školní družiny.

Po ukončení sportovních kroužků děti odcházejí z tělocvičny podle písemných pokynů rodičů, které děti předají paní trenérce!!!

Náboženství - začíná ve čtvrtek 4.10. od 15,00 - 15,45 hodin.

O kroužcích, které probíhají v rámci školní družiny, Vás písemně informovala paní vychovatelka.

Škola na dlaniPřírodní zahradaŠkola pro udržitelný život - logoOvoce do škol - logoMŠ Hradec nad Moravicí