Základní škola a Mateřská škola Žimrovice

Image 1
Image 2
Image 3
Image 4
Image 5
Image 1
Image 2
Image 3
Image 4

Svatováclavský běh 28. září 2012

I. svatováclavský běh v naší škole máme úspěšně za sebou. Ráno 28. září dorazily ke škole desítky dětí za doprovodu rodičů, aby se rozdělily podle věku do třech kategorií - benjamínci (předškoláci), mladší žáci (6 - 10 let) a starší žáci (11 -15 let). Nejmenší děti běžely od školy po ulici Záhumenní ke kapli, dále k hasičárně a zpět ke škole. Jejich trasa měřila 600 m. Mladší žáci běželi od školy po asfaltce na Horku, aby se z kopce spustili po louce zpět ke škole (trasa měřila 800 m). Starší žáci běželi stejnou trasu jako mladší žáci + trasu předškoláků ( celkem běželi 1400 m). S výjimkou starších žáků děti vybíhaly na trasu individuálně po minutových intervalech, protože starší žáci byli přihlášeni pouze čtyři, vyběhli na svůj úsek z hromadného startu.
Výkony všech dětí byly opravdu úžasné. Všichni si odnesli za svůj výkon drobný dárek, ti nejlepší byli odměněni hodnotnými cenami. Děkujeme Městu Hradec nad Moravicí za dotační podporu našemu sportovnímu klání.

Výsledky mladší žáci:

1. místo           Zuzana Drešlová
2. místo           Filip Vítek
3. místo           Adam Beinhauer

Výsledky starší žáci:

1. místo           Kristýna Valušková
2. místo           René Mikstein
3. místo           Veronika Kociánová

Škola na dlaniPřírodní zahradaŠkola pro udržitelný život - logoOvoce do škol - logoMŠ Hradec nad Moravicí