Zahájení školního roku 2012/2013

Milé děti, vážení rodiče, přátelé školy,

školní rok jsme 3. září úspěšně zahájili, nově jsme ve škole přivítali osm prvňáčků, kterým přejeme nejen mnoho úspěchů, ale i dobré kamarády. Čeká nás, jak věříme, zajímavý rok, mnoho pěkných společných akcí a hlavně hodně nových znalostí a dovedností.
Děkujeme těm, kteří nás podporují v našem úsilí, Městu Hradec nad Moravicí za finanční i morální podporu, firmám Smurfit Kappa Žimrovice a Smurfit Kappa Morava Paper za finanční dary na nákup školních potřeb, ale děkujeme i drobným darcům.
Ve fotogalerii naleznete několik snímků ze slavnostního zahájení, které nám dodala paní Lindovská. Všem přejeme úspěšný škoní rok 2012/2013.