Základní škola a Mateřská škola Žimrovice

Image 1
Image 2
Image 3
Image 4
Image 5
Image 1
Image 2
Image 3
Image 4

Poslední zvonění 29. června 2012

Konec školního roku je tady!!! Uličkou slávy, kdy si sami školním zvonkem naposled odzvoní poslední cestičku do ZŠ Žimrovice, prošli tentokrát Kristýnka, Adélka, Matěj a Lukáš. Čtyři čtvrťáci, kteří půjdou za vzděláním a za štěstím do jiných škol. Přejeme jim mnoho úspěchů, zdaru, dobrých kamarádů i učitelů. Foto z této akce naleznete ve fotodokumentaci.

 

Zbytek slavnosti se odehrál v našem krásném amfiteátru, kde za účasti pana starosty Karla Hanáka jsme dekorovali nejlepší mladší a starší čtenáře. Co by totiž bylo vzdělání bez čtení! Mezi mladšími čtenáři skončil na 3. místě Kuba, na 2. místě Philipp a nejvyšší metu dosáhla prvňačka Alenka. Bravo!

Mezi staršími čtenáři kralovala Samantha, která za odměnu dostala zájezd do Bulharska (dělám si legraci), na 2. místě skončila Katka a 3. místo obsadil Tomáš. I jim gratulujeme!

A ještě jednu cenu jsme s kolegyněmi udělili - Cenu rytíře školního roku 2011/2012. Obdržela ji Alenka z 1. třídy, která si ji svým chováním, ochotou a kamarádstvím jednoznačně zasloužila. Z pážete byla povýšena do stavu rytířského poklepáním meče na své rámě. Alenko, děkujeme za Tvé příkladné chování!

Prožili jsme krásný a úspěšný školní rok a zbývá ještě splnit jeden podstatný domácí úkol: bez zahálky a zbytečného lelkování u televize a počítače naplnit prázdninové měsíce. Pěkné léto, žádný úraz a mnoho krásných zážitků za všechny zaměstnance školy přeje dětem i jejich rodičům
David Šrom, ředitel ZŠ a MŠ Žimrovice

Škola na dlaniPřírodní zahradaŠkola pro udržitelný život - logoOvoce do škol - logoMŠ Hradec nad Moravicí