Základní škola a Mateřská škola Žimrovice

Image 1
Image 2
Image 3
Image 4
Image 5
Image 1
Image 2
Image 3
Image 4

90. výročí školy

Ve dnech od 15. do 17. června 2012 jsme si několika akcemi připomenuli 90. výročí založení naší základní školy. V pátek 15.6. proběhla vernisáž výstavy 90 školních let a Pocta Joy Adamsonové. Zároveň jsme přivítali bývalé zaměstnance naší školy. Pan starosta Karel Hanák daroval dětem k výročí školy opravdu nádherný dort ve tvaru otevřené knihy.

 

V sobotu oslavy pokračovaly výstavou ve školní budově a Zahradní slavností, která byla odstartována ve 14 hodin. Kromě vystoupení dětí z MŠ a ZŠ Žimrovice jsme se mohli bavit při cimbálové muzice, děti měly možnost se povozit na koních, vytočit si nádobku z hrnčířské hlíny nebo se pobavit na mnoha atrakcích. V odpoledni jsme slavnostně pokřtili publikaci Ke kořenům a naše DVD Továrník Karel Weisshuhn. Celou akci jsme mohli zvládnout díky mnoha ochotným rodičům našich dětí. Díky!
V neděli oslavy byly završené pokračující výstavou.
Naší škole přálo mnoho lidí chytré děti, osvícené učitele i zřizovatele a spolupracující rodiče. K tomu se přidáváme i my! Všechno nejlepší, naše školo!

Škola na dlaniPřírodní zahradaŠkola pro udržitelný život - logoOvoce do škol - logoMŠ Hradec nad Moravicí