Akce v měsíci září 2018

• 3.9.    Slavnostní zahájení školního roku v budově ZŠ, od 8.00 hod.
  • 5.9.    Úklid nově rekonstruované polytechnické učebny a badatelny
  • 14.9.  Ranní probuzení - setkání dětí a zaměstnanců školy pod černým čápem
  • 18.9.  Informativní třídní schůzky a schůze Klubu rodičů ZŠ Žimrovice, od 15.30 hod.
  • 26.9.  Svatováclavský běh, soutěž ve vytrvalostním běhu
Po domluvě s papírnami se v závěru měsíce září uskuteční školní sběr papíru. Termín a čas ještě upřesníme.

Poslední zvonění

altJak je již naší dlouholetou tradicí, prošli čtvrťáci, kteří po prázdninách přecházejí na jiné školy, se zvonečkem v ruce špalírem školáků, rodičů a zaměstnanců školy svou poslední cestu 29. června do žimrovické malotřídky. Cinkání zvonečku jim připomnělo, že v životě něco končí a jiná dobrodružství a příležitosti začínají. Přejeme odcházejícím dětem mnoho úspěchů v jejich dalších životech.
Společně jsme stihli v tento den dekorovat děti, které během školního roku přečetly a prezentovaly své knihy, cenou Čtenář roku, zároveň jsme rozdali tituly Rytíř školy dětem Janě Šubové a Kateřině Škrobánkové za kamarádské chování. Každý školní kolektiv je rád, když má takovéto osobnosti ve svém středu.
Školní rok 2017-2018 se završil, děkujeme zřizovateli školy, rodičům žáků, příznivcům školy, sponzorům a Klubu rodičů ZŠ Žimrovice za spolupráci a důvěru, kterou do naší společné práce vložili.

Akce v měsíci červnu 2018

• 1.6.     Den dětí – turnaj v ADP Žimrovice, od 10.00 hod.
  • 7.6.     Ranní probuzení, setkání dětí a zaměstnanců, od 8.00 hod.
  • 27.6.   Školní olympiáda, od 8.00 hod.
  • 28.6.   Třídnické práce, odevzdání učebnic
  • 29.6.   Poslední zvonění, slavnostní ukončení šk. roku, předání vysvědčení
A pak hurá na prázdniny!

Akce v měsíci květnu 2018

• 30.4.    Vycházka k Papírenskému splavu, odchod v 8.00 hod.
  • 30.4.    Slet čarodějnic v ŠD
  • 3.5.      Ranní probuzení, setkání dětí a zaměstnanců, od 8.00 hod.
  • 7.5.      Ředitelské volno
  • 22.5.    Výchovný koncert v ZUŠ Hradec nad Moravicí, v 10.15 hod.
  • 28.-30.5 Školní výlet - odjezd v 8.00 hod od školy – Karlovice

Úspěch v okresním kole Opavského skřivánka

altv pátek 13.4.2018 nastoupily za naší školu v okresním kole ve Středisku volného času Opava děti Renatka a Andrejka Štecovi a Míša Groda. Míša ve své kategorii vyhrál a postoupil do druhého a zároveň finálového kola Opavského skřivánka, které proběhne v pátek 4. 5. 2018 od 16.00 hodin v Loutkovém divadle Opava, Husova 17, formou veřejného koncertu. I děvčata měla k postupu velmi blízko.
Děkujeme všem za krásnou reprezentaci školy! D.Š.

Více článků...