Chystáme se na sběr papíru

altVe spolupráci s firmou Smurfit Kappa Morava Paper chystáme opět sběr papíru. Ve středu 3. října od 13.00 hod. započne tradiční sběr papíru, který můžete přivážet do školy. Papír budeme vážit do 16.00 hod. Mějte jej dobře převázaný nebo vložený do krabic. Knihy musí mít odstraněný obal. Jestliže budete mít větší množství papíru (více než tunu), nahlaste tuto skutečnost řediteli, domluvíme vjezd do papíren. V tuto chvíli ještě nevíme výkupní cenu.

Pozvánka na informativní třídní schůzky

altVážení rodiče,
v úterý 18.9.2018 Vás zveme na informativní třídní schůzky, které proběhnou od 15.30 hod. ve spodní učebně školy. V rámci nich dostanete informace k letošnímu školnímu roku, dozvíte se o připravovaných akcích, chystaných školních kroužcích atd.
   Zároveň proběhnou doplňovací volby do výkonného výboru Klubu rodičů ZŠ Žimrovice. Do výkonného výboru rádi uvítáme minimálně 2 nové členy. Těšíme se na setkání!
                                           David Šrom

Akce v měsíci září 2018

• 3.9.    Slavnostní zahájení školního roku v budově ZŠ, od 8.00 hod.
  • 5.9.    Úklid nově rekonstruované polytechnické učebny a badatelny
  • 14.9.  Ranní probuzení - setkání dětí a zaměstnanců školy pod černým čápem
  • 18.9.  Informativní třídní schůzky a schůze Klubu rodičů ZŠ Žimrovice, od 15.30 hod.
  • 26.9.  Svatováclavský běh, soutěž ve vytrvalostním běhu
Po domluvě s papírnami se v závěru měsíce září uskuteční školní sběr papíru. Termín a čas ještě upřesníme.

Poslední zvonění

altJak je již naší dlouholetou tradicí, prošli čtvrťáci, kteří po prázdninách přecházejí na jiné školy, se zvonečkem v ruce špalírem školáků, rodičů a zaměstnanců školy svou poslední cestu 29. června do žimrovické malotřídky. Cinkání zvonečku jim připomnělo, že v životě něco končí a jiná dobrodružství a příležitosti začínají. Přejeme odcházejícím dětem mnoho úspěchů v jejich dalších životech.
Společně jsme stihli v tento den dekorovat děti, které během školního roku přečetly a prezentovaly své knihy, cenou Čtenář roku, zároveň jsme rozdali tituly Rytíř školy dětem Janě Šubové a Kateřině Škrobánkové za kamarádské chování. Každý školní kolektiv je rád, když má takovéto osobnosti ve svém středu.
Školní rok 2017-2018 se završil, děkujeme zřizovateli školy, rodičům žáků, příznivcům školy, sponzorům a Klubu rodičů ZŠ Žimrovice za spolupráci a důvěru, kterou do naší společné práce vložili.

Akce v měsíci červnu 2018

• 1.6.     Den dětí – turnaj v ADP Žimrovice, od 10.00 hod.
  • 7.6.     Ranní probuzení, setkání dětí a zaměstnanců, od 8.00 hod.
  • 27.6.   Školní olympiáda, od 8.00 hod.
  • 28.6.   Třídnické práce, odevzdání učebnic
  • 29.6.   Poslední zvonění, slavnostní ukončení šk. roku, předání vysvědčení
A pak hurá na prázdniny!
Více článků...