Základní škola a Mateřská škola Žimrovice

Image 1
Image 2
Image 3
Image 4
Image 5
Image 1
Image 2
Image 3
Image 4

Poslední zvonění

altJak je již naší dlouholetou tradicí, prošli čtvrťáci, kteří po prázdninách přecházejí na jiné školy, se zvonečkem v ruce špalírem školáků, rodičů a zaměstnanců školy svou poslední cestu 29. června do žimrovické malotřídky. Cinkání zvonečku jim připomnělo, že v životě něco končí a jiná dobrodružství a příležitosti začínají. Přejeme odcházejícím dětem mnoho úspěchů v jejich dalších životech.
Společně jsme stihli v tento den dekorovat děti, které během školního roku přečetly a prezentovaly své knihy, cenou Čtenář roku, zároveň jsme rozdali tituly Rytíř školy dětem Janě Šubové a Kateřině Škrobánkové za kamarádské chování. Každý školní kolektiv je rád, když má takovéto osobnosti ve svém středu.
Školní rok 2017-2018 se završil, děkujeme zřizovateli školy, rodičům žáků, příznivcům školy, sponzorům a Klubu rodičů ZŠ Žimrovice za spolupráci a důvěru, kterou do naší společné práce vložili.

Škola na dlaniPřírodní zahradaŠkola pro udržitelný život - logoOvoce do škol - logoMŠ Hradec nad Moravicí