Akce v měsíci dubnu 2015

Během tohoto měsíce budeme dále s dětmi navštěvovat v obci pamětníky, kteří by nám na kameru povyprávěli o svých zážitcích z osvobození Žimrovic.

• 2. a 3.4.       Velikonoční prázdniny
  • 6.4.              Velikonoční pondělí (kluci, nebuďte pohodlní a vyrazte na holky!)
  • 9.4.              Ranní probuzení - setkání všech dětí a zaměstnanců školy pod čápem Igorem
  • 14.4.            Informativní individuální pohovory s rodiči (od 15.00 do 17.00 hod.)
  • 22.4.            Den Země aneb tradiční školní akce "Ukliďme si kolem sebe" (rozhodneme společně o prioritě, kde bude třeba zásahu našich pracovitých rukou)
  • 30.4.            Návštěva Památníku II. světové války v Hrabyni a Areálu čs. opevnění Hlučín - Darkovičky, odjezd od školy v 8.00 hod., návrat do 13.00 hodin
  • 2.5.              Přestože je víkend, dovolujeme si Vás pozvat na lampiónový průvod u příležitosti osvobození Žimrovic (3. květen 1945), v rámci kterého na konci průvodu bude odhalena pamětní deska obětem I. a II. světové války. Více informací naleznete na plakátu v AKTUALITÁCH.