Svátek slaví

Dnes: Martina
Zítra: Drahomíra

Proškoly.cz

Rozhodnutí o přijetí k předškolnímu vzdělávání

Dne 2.5.2019 proběhl na naší Mateřské škole Žimrovice zápis pro školní rok 2019/2020. Na základě provedeného zápisu ředitel školy vydal Rozhodnutí o přijetí k předškolnímu vzdělávání, které je níže zveřejněno. Přestože naše mateřská škola má pro školní rok 2019/2020 schválenou výjimku a může přijmout do počtu 26 dětí 8 nových dětí, na všechny se místo nedostalo. Všichni zákonní zástupci mají právo nahlédnout do spisů k přijímacímu řízení, které jsou u ředitele ZŠ a MŠ Žimrovice.
Všem přijatým dětem i jejich rodičům gratulujeme a těšíme se na spolupráci v novém školním roce 2019/2020.

David Šrom, ředitel                                                      zveřejněno dne 17.5.2019