Základní škola a Mateřská škola Žimrovice

Image 1
Image 2
Image 3
Image 4
Image 5
Image 1
Image 2
Image 3
Image 4

Co chystáme v naší školce

Vážení rodiče,
skoro 2 měsíce uběhly od sloučení Vaší Mateřské školy Žimrovice s místní základní školou. Protože nemáme mnoho příležitostí k setkání, kde bych Vás informoval o aktivitách, které ve školce chystáme, rozhodl jsem se Vás informovat tímto krátkým textem.
V prvních měsících se především přepisovaly nejrůznější smlouvy s dodavateli, nové se uzavíraly. Každé úterý má nyní MŠ sjednanou tělocvičnu v ADP Žimrovice, v čase spaní po obědě dojednáváme s učitelkami školky možné zájmové útvary pro děti.
V současné době ještě nemáme Městem Hradec nad Moravicí schválený rozpočet na rok 2012, ale již nyní máme ujednanou renovaci vnitřních dveří, kde bude instalován videotelefon se bzučákem. Vše pro bezpečí dětí. Další úpravy vnitřních prostor školky se budou odvíjet od množství financí, které se nám podaří získat nejen od zřizovatele ZŠ a MŠ Žimrovice Města Hradec nad Moravicí. O dalších krocích Vás budu informovat.

S pozdravem
David Šrom, ředitel

Škola na dlaniPřírodní zahradaŠkola pro udržitelný život - logoOvoce do škol - logoMŠ Hradec nad Moravicí