Základní škola a Mateřská škola Žimrovice

Image 1
Image 2
Image 3
Image 4
Image 5
Image 1
Image 2
Image 3
Image 4

Nový kamenný amfiteátr s ohništěm v MŠ

alt

   Přestože venkovní teploty v prosinci se pohybovaly jen lehce nad nulou, započal sochař Tomáš Valušek práce na kamenném amfiteátru na zahradě Mateřské školy Žimrovice. 20 tun kulmské droby z nedalekého lomu v Kajlovci vyskládal do tří kruhů, které se postupně zařezaly do hloubky 60 centimetrů s ohništěm uprostřed. Při práci panu Valuškovi sekundoval bagr z nedaleké firmy Šnek.
   V druhém týdnu nového roku byly práce dokončeny. Mateřská škola získala nádherné místo pro společné setkávání dětí i jejich rodičů.
Fotodokumentaci ze stavby naleznete ve fotogalerii.

Škola na dlaniPřírodní zahradaŠkola pro udržitelný život - logoOvoce do škol - logoMŠ Hradec nad Moravicí