Svátek slaví

Zítra: Čeněk

Proškoly.cz

Rozloučení s předškoláky

altVe středu 21. června 2017 jsme se v rámci Zahradní slavnosti mateřské školy rozloučili s devíti předškoláky, kteří po předvedení nacvičených tanců dostali z rukou paní vedoucí učitelky Renáty Melecké knihy a pamětní listy. Ředitel školy předal dětem dárky, které školka obdržela od zřizovatele školy Města Hradec nad Moravicí.
Potom již vypukla zahradní veselice, na které všechny děti po splnění připravených úkolů dostaly dárky z prostředků Smurfit Kappa Žimrovice.
Za zdařilou akci děkuji všem zaměstnancům školky i rodičům, kteří pomohli akci zorganizovat. Maminkám děkuji za napečené dobroty i jednohubky.
Foto naleznete v galerii školky!

D:Šrom, ředitel