Základní škola a Mateřská škola Žimrovice

Image 1
Image 2
Image 3
Image 4
Image 5
Image 1
Image 2
Image 3
Image 4

Přestavba učebny se blíží k závěru

Během měsíce února a března proběhla v naší školce přestavba spodní učebny. Zastaralý nábytek byl zcela obměněn a máme novou multifunkční místnost. O zdařilou realizaci akce se postaralo žimrovické stolařství Dalibora Štencla. Výmalbu dětskými motivy provedl opavský malíř Bořek Frýba.
Děkuji všem, kteří nám při proměně pomáhali, zvláště pak Liborovi Chromému a Marku Štecovi, kteří se "na místo činu" vraceli opakovaně se svou pomocí. Díky všem za trpělivost. Věřím, že nová učebna bude dělat radost především dětem, že v nich bude rozvíjet tvořivost, radost ze hry a učení.

                        David Šrom, ředitel ZŠ a MŠ Žimrovice

altalt
altalt

Škola na dlaniPřírodní zahradaŠkola pro udržitelný život - logoOvoce do škol - logoMŠ Hradec nad Moravicí