Svátek slaví

Dnes: Radana a Radan
Zítra: Albína

Proškoly.cz

Ani o prázdninách jsme ve školce nezaháleli

Poslední den v červenci započalyalt první práce spojené s plánovanou rekonstrukcí šatny mateřské školy. Nejprve bylo zapotřebí šatnu vyklidit, vynést dřevěné skříňky a odstranit linoleum. Dále bylo nutné odstranit starou omítku. Toho se ujali dobrovolníci z řad rodičů manželé Balnarovi a manželé Štecovi. Pan Libor Chromý natáhnul nové omítky a poté následovala výmalba šatny i vstupní haly. Malování se opět ujali tatínci našich dětí, a to pan Štec, pan Černý a pan Seidl. Po výmalbě byli přivoláni řemeslníci. Pan Vavřínek zajistil výměnu radiátoru, pan Škrobánek položil nové linoleum a pan Štencl vyrobil a zabudoval nové šatní skříňky pro děti. O krásnou výzdobu šatny i vstupní haly se postaral malíř Bořek Frýba, který svou přítomností zpestřil několika dětem prázdninový pobyt ve školce. Tímto bych chtěla poděkovat všem, kteří se podíleli na rekonstrukci šatny a vstupní haly, především však rodičům, kteří neváhali a ve svém volnu nám přišli pomoci.
Foto z rekonstrukce naleznete ve fotogalerii!

Pavlína Řemelková, vedoucí učitelka MŠ

I já se přidávám k díkům za ochotu pomoci naší školce!

David Šrom, ředitel ZŠ a MŠ