Základní škola a Mateřská škola Žimrovice

Image 1
Image 2
Image 3
Image 4
Image 5
Image 1
Image 2
Image 3
Image 4

Jak se staví hrad

altVe středu 13. května jsme se staršími dětmi vyrazili autobusem do Hradce nad Moravicí. Vydali jsme se na zámek, kde již na nás čekali manželé Havrlantovi. Ti si pro nás připravili zajímavý program s názvem „Jak se staví hrad?“. Zámecká myš Julie nás zavedla do hradního sklepení, kde jsme si prohlédli prostory dřívějšího vinného sklepa, ledovny a spižírny. Dozvěděli jsme se, z čeho, jak a proč se stavěly v minulosti hrady, mosty nebo věže. Nakonec si děti mohly samy vyzkoušet postavit z kostek svůj vlastní hrad. Podívejte se do fotogalerie, jak se jim to povedlo.

Škola na dlaniPřírodní zahradaŠkola pro udržitelný život - logoOvoce do škol - logoMŠ Hradec nad Moravicí