Základní škola a Mateřská škola Žimrovice

Image 1
Image 2
Image 3
Image 4
Image 5
Image 1
Image 2
Image 3
Image 4

Mikulášská nadílka

alt„Vítáme Vás v předvánočním čase, kdy čekáme na příchod Mikuláše…“, těmito verši přivítala Anetka Jaroňová a Klárka Kowalová v pátek 5. prosince rodiče a prarodiče v naší školce. Dříve než Mikuláš skutečně dorazil, předvedly děti svým rodičům krátké vystoupení. Děvčata představující sněhové vločky zazpívala a zatancovala ukolébavku usínajícím zvířátkům, čertí kluci předvedli čertí šarádu. Starší děti přednesly básně. Po závěrečné vánoční písni vstoupil již očekávaný Mikuláš. Společně s andělem (čerta raději ponechali za dveřmi) obdaroval všechny přítomné děti sladkostmi a ovocem.

PS: Děkujeme Klubu rodičů za zajištění balíčků pro děti.

Škola na dlaniPřírodní zahradaŠkola pro udržitelný život - logoOvoce do škol - logoMŠ Hradec nad Moravicí