Základní škola a Mateřská škola Žimrovice

Image 1
Image 2
Image 3
Image 4
Image 5
Image 1
Image 2
Image 3
Image 4

Zahradní párty

altV úterý 24.6. jsme se v odpoledních hodinách sešli na zahradě mateřské školy, abychom se rozloučili s předškoláky a zároveň oslavili dobudování pergoly.
Kluci a děvčata, kteří po prázdninách nastoupí do školy, dostali šerpy a knížku, kterou si již za rok budou moci i přečíst. Rozloučili jsme se i s paní učitelkou Jarkou Volnou, která tímto školním rokem ve školce končí nástupem do zaslouženého důchodu. Dětem i paní učitelce přejeme mnoho štěstí v dalším životě!
Zábava pokračovala i po slavnostním šerpování a nevyhnal nás ani slabý deštíček.
Děkuji všem rodičům za napečení dobrot, zaměstnancům školky za výzdobu zahrady a přípravu pěkného prostředí. Zvlášť děkuji panu Balnarovi za práci, kterou udělal na dokončení domečku pro hračky, a ostatním rodičům, kteří přišli pomoci s nátěrem pergoly.
Foto z akce naleznete ve fotogalerii.

Škola na dlaniPřírodní zahradaŠkola pro udržitelný život - logoOvoce do škol - logoMŠ Hradec nad Moravicí