Základní škola a Mateřská škola Žimrovice

Image 1
Image 2
Image 3
Image 4
Image 5
Image 1
Image 2
Image 3
Image 4

Veselé sporotvání u vodníka Slámy

altV pátek 13.6. se děti z MŠ Žimrovice již po druhé zúčastnily Veselého sportování v rekreačním středisku Mlýn U vodníka Slámy v Háji ve Slezsku-Lhota. Tentokrát na děti čekala mravenčí parta, která jim dávala různé úkoly na louce. Děti si pod vedením trenérek GYMNASTICKÉHO KLUBU ŠPIČKOVÁ - OPAVA, užily spoustu zábavného cvičení.
Děkujeme SMURFIT KAPPA ŽIMROVICE, respektive paní Křížové M. za zajištění autobusu na tento výlet. Poděkování patří také členkám KLUBU RODIČŮ MŠ ŽIMROVICE - p.Balnarové, p.Štecové a p.Novotné,za zorganizování dopravního hřiště v Malých Hošticích.
                                                            Za kolektiv MŠ Žimrovice Volná Jaroslava

Škola na dlaniPřírodní zahradaŠkola pro udržitelný život - logoOvoce do škol - logoMŠ Hradec nad Moravicí