Základní škola a Mateřská škola Žimrovice

Image 1
Image 2
Image 3
Image 4
Image 5
Image 1
Image 2
Image 3
Image 4

Děti z MŠ u hasičů v Opavě

altV pátek 16.5.2014 navštívily děti z mateřské školy v Žimrovicích hasičskou zbrojnici v Opavě. Členové hasičského sboru dětem poutavě vyprávěli o své náročné práci.Ukázali jim hasičskou techniku a vybavení aut pro různé zásahy.Velkou radost měly děti z vyzkoušení přilby, rukavic a předvedení hasičského obleku. Měly také možnost si sednout do hasičského auta, což byl zvlášť pro chlapce velký zážitek. Hasiči nás provedli všemi místnostmi hasičské zbrojnice a vysvětlili, k čemu slouží.Byli jsme svědky přípravy hasičů k výjezdu do akce. Nakonec obdržely všechny děti malý dáreček. Děkujeme členům Klubu rodičů při mateřské škole za zajištění autobusu, občerstvení a pomoc při organizaci této akce, jmenovitě p.Balnarové, p.Štecové, p.Novotné a p.Jaroňové.
                            Za kolektiv MŠ Žimrovice - Volná J.

Škola na dlaniPřírodní zahradaŠkola pro udržitelný život - logoOvoce do škol - logoMŠ Hradec nad Moravicí