Základní škola a Mateřská škola Žimrovice

Image 1
Image 2
Image 3
Image 4
Image 5
Image 1
Image 2
Image 3
Image 4

Hledání velikonočních vajíček

Ve středu 27.3. v 10.hodin se děti mateřské školy zúčastnily" Hledání velikonočního pokladu."Akci připravili zaměstnanci MŠ ve spolupráci s KLUBEM RODIČŮ. Vydali jsme se po trase vyznačené barevnými fáborky, které připravila k lesu směrem k mostu p.uč.Melecká.
Cestou děti vyhledávaly fáborky a barevná velikonoční vajíčka na větvích stromů a řešily různé úkoly.Procvičily si názvy stromů, jejich plody, zvířátka žijicí v lese a u řeky. Připomenuli jsme si, jak se v lese chováme. Za mostem zavedly poslední fáborky děti k pokladu - hrnec s čokoládovými zajíčky, ukrytý v křoví, který hlídal velikonoční zajíček. Děti měly radost a odnesly si jej domů.Celou akci nafotila p.uč.Melecká. Děkujeme KLUBU RODIČŮ za zajištění velikonočních zajíčků.    Zaměstnanci MŠ Žimrovice

Škola na dlaniPřírodní zahradaŠkola pro udržitelný život - logoOvoce do škol - logoMŠ Hradec nad Moravicí