Plavecký výcvik

Vážení rodiče,
plavecký výcvik přihlášených dětí započne dne 19. listopadu 2012 a bude probíhat každé pondělí. Děti budou jezdit do bazénu v Opavě společně s žáky ZŠ Žimrovice, jejich výcvik bude probíhat odděleně pod vedením lektorky v malém bazénku (hloubka 60 cm). Odjezd ze školky vždy v 8,50 hodin, předpokládaný návrat v 11,00 hodin. Děti budou hradit pouze cenu autobusové dopravy, která bude vypočtena podle počtu přihlášených dětí. Bude se pohybovat kolem 350 – 400 Kč (je třeba si počkat na fakturu za 1. měsíc bazénu).
Cena výcviku a pronájem bazénu je hrazena z dotačních prostředků.

S sebou: plavky, ručník, mýdlo, hřeben (doporučujeme vše podepsat a vložit do podepsané igelitové tašky)