Pozvánka na společnou akci

altVážení rodiče,
srdečně Vás zveme na společnou akci s dětmi ,,Vytvoř si svou veselou dýni", která se uskuteční ve čtvrtek 18.10.2018 od 15,30 hod. v MŠ.Přineste si prosím s sebou dýni a nůž (na vykrajování dýně). V MŠ pro Vás budou připraveny lepidla, tavné pistole (3 ks), přírodniny (kaštany, žaludy, šišky, popř. šípky). Věříme, že se nám společná akce vydaří a děti budou mít radost ze zajímavého tvoření.
Těšíme se na Vás!                        Zaměstnanci MŠ.

Akce v měsíci září 2018

• 3.9.     Zahájení školního roku
  • 12.9.   Projektový den "Život v lese" ,vycházka lesem do Benkovic (dopoledne, starší děti)
  •  20.9.  Informativní schůzka s rodiči, od 15,30 hod.
  • 26.9    Svatováclavský běh (dopoledne, akce se školou)

Zahradní slavnost mateřinky

altV takřka předvečer letních prázdnin 26. června proběhla v prostorách areálu Mateřské školy Žimrovice Zahradní slavnost, během které jsme se rozloučili se sedmi předškoláky, kteří po prázdninách odcházejí poznávat větší svět. S odcházejícími dětmi se přišel rozloučit za Město Hradec nad Moravicí pan místostarosta Patrik Orlík.
Ještě před vypuknutím samotné zábavy jsme společně dětským šampaňským pokřtili nově vzniklý amfiteátr, který vytvořil rodák z Hradce Tomáš Valušek. Prvně jsme ve středovém ohništi zapálili oheň, na kterém si děti mohly opéct špekáčky.
Pohoštění zajistily maminky školáků, akci finančně podpořil Klub rodičů ZŠ Žimrovice, kterému patří za to velké díky. Poděkování náleží i zaměstnankyním školky za přípravu a realizaci akce.

Pozvánka na akci mateřské školy

Prázdninový provoz v MŠ

Více článků...