Pozvánka na akci mateřské školy

Prázdninový provoz v MŠ

Rozhodnutí o přijetí k předškolnímu vzdělávání ve školním roce 2018/2019

altDne 3.5.2018 proběhl v naší Mateřské škole Žimrovice zápis pro školní rok 2018/2019. Na základě provedeného zápisu ředitel školy vydal Rozhodnutí o přijetí k předškolnímu vzdělávání, které je níže zveřejněno. Všichni zákonní zástupci mají právo nahlédnout do spisů k přijímacímu řízení, které jsou u ředitele ZŠ a MŠ Žimrovice. Všem přijatým dětem i jejich rodičům gratulujeme a těšíme se na spolupráci v novém školním roce 2018/2019.

David Šrom, ředitel                                                                 zveřejněno dne 10.5.2017

Den Země a malí zahradníci

altV posledních dubnových dnech děti z naší školky přispěly svou troškou do mlýna k záchraně naší planety. Vybavené pracovními rukavicemi a igelitovými pytli šly sbírat odpad v obci a blízkém okolí. Všechny děti k tomu přistoupily  velmi zodpovědně  a zdá se, že naše Země je o poznání čistější.
V nově vytvořených vyvýšených záhoncích děti zasadily bylinky, jahodníky a další rostlinky. Už se těší na úrodu.
Podívejte se na fotogalerii.

Zápis do MŠ pro školní rok 2018/2019

Více článků...