Zahradní slavnost mateřinky

altV takřka předvečer letních prázdnin 26. června proběhla v prostorách areálu Mateřské školy Žimrovice Zahradní slavnost, během které jsme se rozloučili se sedmi předškoláky, kteří po prázdninách odcházejí poznávat větší svět. S odcházejícími dětmi se přišel rozloučit za Město Hradec nad Moravicí pan místostarosta Patrik Orlík.
Ještě před vypuknutím samotné zábavy jsme společně dětským šampaňským pokřtili nově vzniklý amfiteátr, který vytvořil rodák z Hradce Tomáš Valušek. Prvně jsme ve středovém ohništi zapálili oheň, na kterém si děti mohly opéct špekáčky.
Pohoštění zajistily maminky školáků, akci finančně podpořil Klub rodičů ZŠ Žimrovice, kterému patří za to velké díky. Poděkování náleží i zaměstnankyním školky za přípravu a realizaci akce.

Pozvánka na akci mateřské školy

Prázdninový provoz v MŠ

Rozhodnutí o přijetí k předškolnímu vzdělávání ve školním roce 2018/2019

altDne 3.5.2018 proběhl v naší Mateřské škole Žimrovice zápis pro školní rok 2018/2019. Na základě provedeného zápisu ředitel školy vydal Rozhodnutí o přijetí k předškolnímu vzdělávání, které je níže zveřejněno. Všichni zákonní zástupci mají právo nahlédnout do spisů k přijímacímu řízení, které jsou u ředitele ZŠ a MŠ Žimrovice. Všem přijatým dětem i jejich rodičům gratulujeme a těšíme se na spolupráci v novém školním roce 2018/2019.

David Šrom, ředitel                                                                 zveřejněno dne 10.5.2017

Den Země a malí zahradníci

altV posledních dubnových dnech děti z naší školky přispěly svou troškou do mlýna k záchraně naší planety. Vybavené pracovními rukavicemi a igelitovými pytli šly sbírat odpad v obci a blízkém okolí. Všechny děti k tomu přistoupily  velmi zodpovědně  a zdá se, že naše Země je o poznání čistější.
V nově vytvořených vyvýšených záhoncích děti zasadily bylinky, jahodníky a další rostlinky. Už se těší na úrodu.
Podívejte se na fotogalerii.

Více článků...