Zahájení školního roku

6. 9. 2020

Místo zvonění zvonku nás první školní den přivítal kapkami deště, proto jsme byli nuceni přesunout zahájení školního roku, které se tradičně odehrávalo v zahradním amfiteátru, do budovy školy.

Naše žáčky přivítal nový pan ředitel Mgr. Jan Volf a také pan starosta Mgr. Patrik Orlík, který prvňáčkům předal krásné dárečky. Starší žáci si připravili krátké recitační a hudební vystoupení.

V naší „sovičkové třídě“ jsme přivítali deset nových prvňáčků, šest dívek a čtyři chlapce. Čáp Igor (maskot školy) již dlouho hledal pomocnici, a proto děti hned první den navštívila moudrá sova, která se stala třídním maskotem. Bude dětem pomáhat při výuce a doprovázet je na všechny akce a výlety. V pátek proběhlo ve třídě losování, ve kterém šťastná ruka pana ředitele vylosovala jméno pro naši pomocnici. Bude to Rozárka!

Prvňáčci, přejeme mnoho úspěchů, nadšení a krásných zážitků ve vaší škole!