Vítejte na nových webových stránkách ZŠ a MŠ Žimrovice! V případě, že potřebujete dohledat starší aktuality na původním webu, tak je v omezené míře k nahlédnutí zde.

Úkoly pro přípravu z 14.5.

13. 5. 2020

Kluci a děvčata, vážení rodiče,
dnes máme pro Vás „pouze“ čtenářský úkol. Nebude tak lehký, jak by se mohlo na počátku zdát, ale je to něco jiného, než počítat, přepisovat, doplňovat, určovat. Úkol je pro všechny děti stejný a snad Vás trochu i pobaví.


Níže ještě přikládáme v trochu jiném formátu Dotazník k návratu dětí do ZŠ, protože jsme dostali několik zpětných vazeb, že dokument nejde otevřít. Připomínáme, že jej můžete bez Vašeho orginálního podpisu zaslat obratem mailem do školy.

Přejeme Vám za všechny zaměstnance školy krásné dny. Držte se, bojujte a buďte zdrávi!
David a Ája Šromovi